<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Výroční valná hromada SDH Křenovy – 6.1.2024

V sobotu 6. ledna se sešli hasiči a hasičky na 90. výroční valné hromadě. Zúčastnilo se asi 40 členů a pozvání jako host přijal Jan Mařík – křenovský rodák a moderátor hasičských soutěží. Během schůze vystoupil se svou zprávou o činnosti sboru za rok 2023 starosta Martin Hösl. Přítomní vyslechli ještě zprávu o hospodaření a rybářské sezóně na požární nádrži. V rámci výroční valné hromady proběhlo přijetí nových členů. Sbor se rozšířil o šest mladých hasičů. Jedná se o místní mládež, která je jistotou a budoucností sboru.
V diskuzi pak vystoupila starostka obce Křenovy Lenka Volkmannová, která vyjádřila maximální podporu sboru při jakékoliv jeho činnosti a poděkovala za úzkou spolupráci a nezbytnou podporu při veškerém dění v obci.
Na schůzi vládla opravdu velmi přátelská atmosféra, o bezproblémovou obsluhu se postaraly mladé hasičky. Zkušené členky sboru pak připravily výborný guláš z divočáka. Nechyběla ani pečená žebra na zelenině. Při pohledu na prázdné pekáče mohla být děvčata spokojena. Všem moc chutnalo a lépe se to vyjádřit nedalo. Nechyběly ani dobré nápoje a tak se ani nikdo nedivil, že se diskuze protáhla do časných ranních hodin.