<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Výroční valná hromada SDH Křenovy – 15.1.2022

V sobotu 15. ledna se sešli hasiči a hasičky na 88. výroční valné hromadě. Zúčastnilo se 36 členů. Během schůze vystoupil se svou zprávou o činnosti sboru za rok 2021 starosta Martin Hösl. Přítomní vyslechli ještě zprávu o hospodaření. Byla předávána ocenění za 10, 20, 30, 40 a za 60 let členství ve sboru, vyznamenání za příkladnou práci a jedno čestné uznání Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka.
V diskuzi pak vystoupila starostka obce Křenovy Lenka Volkmannová, který vyjádřila maximální podporu sboru při jakékoliv jeho činnosti a poděkovala za úzkou spolupráci a nezbytnou podporu při veškerém dění v obci.
Na schůzi vládla opravdu velmi přátelská atmosféra, o bezproblémovou obsluhu se postarali mladí hasiči. Zkušené členky sboru pak připravily výborný guláš z divočáka. Nechyběla ani pečená žebra na zelenině. Při pohledu na prázdné pekáče mohla být děvčata spokojena. Všem moc chutnalo a lépe se to vyjádřit nedalo. Nechyběly ani dobré nápoje a tak se ani nikdo nedivil, že se diskuze protáhla do časných ranních hodin.