<< Zpět do přehledu

Vesnická zabijačka – 20.4.2019

Velikonoční sobota pro Křenováky a jejich kamarády dostala přízvisko nejen bílá, ale také mastná. Už od časných ranních hodin se ve dvoře obecního úřadu připravovaly dobroty z pašíka. Nechyběly tradiční jitrnice, jelita, tlačenka, prdelačka, ale i další pochoutky jako smažák, řízky, výpečky a v neposlední řadě také ovar a škvarky. Všem moc chutnalo a není divu, vždyť se o přípravu pokrmů staraly profesionálky pod vedením zkušeného Martina Hösla. Všem patří velké poděkování a obdiv nad tím, co dokázaly vykouzlit.

Odpoledne zpříjemnila svojí produkcí Mrákovská čtyřka. Mladí harmonikáři si okamžitě získali svoje fanoušky. Zpívalo se a vzpomínalo. Večer pak přijela skupina Medy gang a rozbalila svoji produkci starých hitů, ale i nových bigbítových vypalovaček.

Překvapivé bylo věkové složení zúčastněných – mladí i pokročilejší se společně dobře bavili – zkrátka byla to zase jedna hodně zdařilá akce. Fotogalerii pro vás připravil tradičně Pepík Váchal. Pro fotomateriál Karla Waldhanse klikněte zde.