<< Zpět do přehledu

Vánoční setkání u kapličky – 3.12.2022

Rozsvěcování stromečku bylo letos opět spojeno s vystoupením křenovského pěveckého sboru Bambini di Křenovy pod vedením mladé talentované zpěvačky Míši Horníkové. O úvod se postarala hudební skupina Capra do Fossa, která měla za úkol navodit tu správnou předvánoční atmosféru. Kromě vánočních dekorací,, které tradičně prodávali zahradníci z učiliště z Horšovského Týna byla k vidění i zvířata mladého chovatele Lukáše Buršíka. Ten do Křenov dovezl kromě ovcí a berana také roztomilé králíčky.
Lahodné melodie s vánočním motivem vzbudily pozornost přítomných. Vystoupení dětí bylo velmi povedené a všechny přítomné pohladilo na duši.
Dospělí byli rádi, že se po čase zase sešli a mají si o čem povídat. Světelná dekorace jasně zářila do studeného odpoledne. Kromě svařáku všechny hřála radost a spokojenost, při které se dalo zapomenout na všechny starosti, povinnosti a bolesti. Povídání pak pokračovalo v hasičském klubu, kde byla připravena ochutnávka vepřových specialit v podání místního řezníka Martina. Díky patří všem, kteří zapomněli na předvánoční shon a přišli pozdravit svoje sousedy. Fotky pro vás připravil Pepa Váchal.
Pro fotogalerii Karla Waldhanse klikněte zde.