<< Zpět do přehledu

Rybářské závody – 28.4.2018

Asi 54 tichých bláznů se sešlo v sobotu 28. 4. 2018 na požární nádrži v Křenovech. Nutno říci, že tu bylo už od oběda pěkně rušno. Ve 13.30 hodin se klidná hladina rozvlnila nahozenými splávky a návnadami. Letos se závody konaly odpoledne a počasí vyšlo na jedničku. Azurově modrá obloha prozářila nejen okolí rybníka, ale i mysl všech přítomných. Celá akce byla velmi zdařilá.

Nejchutnější návnady připravil pan Radek Žižka, který i přes těžkou konkurenci zvítězil. Z domácích rybářů si nejlépe vedl Roman Bufka, který skončil na krásném 6. místě. Závody již tradičně zajišťoval místní Sbor dobrovolných hasičů pod vedením porybného Václava Vostrackého a za pomoci Martina Hösla a dalších členů sboru, bez kterých by to nešlo. Ať už to byli měřiči, děvčata ve stánku nebo technická četa, která posekala a uklidila okolí požární nádrže.

Během odpoledne bylo zajištěno občerstvení – seriózní catering, nechybělo pivo ani klobásy. Grilovalo se maso. Posezení u vody se protáhlo do večerních hodin. Pro všechny zúčastněné to bylo jistě příjemně strávené odpoledne a pro místní rybáře to znamenalo začátek nové sezony.