<< Zpět do přehledu

Rozsvěcování vánočního stromečku – 27.11.2021

Rozsvěcování stromečku bylo letos opět spojeno s vystoupením křenovského pěveckého sboru Bambini di Křenovy pod vedením mladé talentované zpěvačky Míši Horníkové. O úvod se postaral saxofonista Honza Paleček, který měl za úkol navodit tu správnou předvánoční atmosféru.
Lahodné melodie s vánočním motivem vzbudily pozornost přítomných. Vystoupení dětí bylo velmi povedené a všechny přítomné pohladilo na duši. Milí byli také malí andělíčci, kteří rozdávali přítomným na památku perníček se symbolem obce.
Dospělí byli rádi, že se po čase zase sešli a mají si o čem povídat. Světelná dekorace jasně zářila do studeného odpoledne. Kromě svařáku všechny hřála radost a spokojenost, při které se dalo zapomenout na všechny starosti, povinnosti a bolesti. Program u kapličky byl zakončen zvukem saxofonu a melodií Tichá noc. Povídání pak pokračovalo v hasičském klubu, kde byla připravena ochutnávka vepřových specialit v podání místního řezníka Martina. Díky patří všem, kteří zapomněli na předvánoční shon a přišli pozdravit svoje sousedy.