<< Zpět do přehledu

Pouťové sportovní odpoledne – 29.9.2018

Krásný podzimní den a bohatý poutavý program přilákal na hřiště u řeky na padesát dospělých a dětí. 
Odpoledně si užili všichni. Pro děti byla připravena střelnice se sladkostmi, žvýkačkami, hračkami a bublifuky. Ti nejmenší si zahráli na rybáře a lovili hrníček za ucho. Novinkou pak letos bylo hádání názvu pohádky na základě hudební ukázky. Zaznělo na 30 skladeb. Do soutěže se zapojili i dospělí a nechyběl ani společný zpěv. Házelo se válečkem, běhal se slalom mezi kroužky a střílelo se z luku. Všechny dětské soutěže pak zakončil závěrečný souboj v populární hře škatulata hejbejte se. Hrál se samozřejmě pouťový fotbal, starší vyzvali mladší borce. U některých bylo na pochybách, do které kategorie je zařadit.

Soutěže ve střelbě a křenovském trojboji se zúčastnilo velké množství soutěžících. Pro velký úspěch byla do programu pouťového sportovního odpoledne opakovaně zařazena soutěž ve válení sudů pro smíšené dvojice. Bylo velmi zajímavé sledovat souhru jednotlivých párů a vzájemné dorozumívací techniky.

Po skončení sportovních soutěží bylo provedeno vyhodnocení a ti nejlepší byli odměněni.
Celá akce byla velmi povedená, pobavili se všichni a společně nám bylo dobře. V příloze naleznete fotodokumentaci Pepíka Váchala, pro foto Olda Hřib klikněte zde.

Výsledky jednotlivých soutěží:

Poradí hod válečkem – ženykřenovský trojbojstřelbaválení pivního sudu
lukostřelba
1. místoJana MlezivováHonza HřibHonza HřibIvča a Honza BrožovskýchMartin Hösl
2. místoMonika RadováRoman BufkaVašek Marian Martina a Radek PetráskoviOlda Hřib
3. místoJulie VolkmannováHonza BrožovskýRadim BufkaIva a Pepík VáchaloviIvetka Matějů