<< Zpět do přehledu

Pouťové sportovní odpoledne – 28.9.2019

Proměnlivé počasí jednoho z posledních zářijových dnů neodradilo dospělé ani děti od účasti na pouťovém sportovním odpoledni.

Pro děti byla připravena střelnice se sladkostmi, žvýkačkami a hračkami. Oblíbená soutěž hádání názvu pohádek nesměla chybět, stejně tak jako populární hra škatulata hejbejte se. Hrál se samozřejmě pouťový fotbal, starší vyzvali mladší borce. U některých bylo na pochybách, do které kategorie je zařadit. Obdiv si zaslouží hlavně malý Patrik Hösl, který při střídání ve fotbale odbíhal na střelnici.
Soutěže ve střelbě, lukostřelbě a křenovském trojboji se zúčastnilo velké množství soutěžících. Pro velký úspěch byla do programu pouťového sportovního odpoledne opakovaně zařazena soutěž ve válení sudů pro smíšené dvojice. Bylo velmi zajímavé sledovat souhru jednotlivých párů a vzájemné dorozumívací techniky. Letos poprvé do Křenov také v rámci pouťových oslav dorazil i Václav Šporer a představil svoje dravce a zajímavě vyprávěl o historii a současnosti sokolnictví. Krásné představení ptačích krasavců zaujalo všechny přítomné.

Po skončení sportovních soutěží bylo provedeno vyhodnocení a ti nejlepší byli odměněni. 
Celá akce byla velmi povedená, pobavili se všichni a společně nám bylo dobře. V příloze naleznete fotodokumentaci Pepíka Váchala, pro podrobnější foto klikněte zde.

Výsledky jednotlivých soutěží:

Umístěníhod válečkem – ženykřenovský trojbojstřelbaválení pivního sudu
lukostřelba
1. místoMonika RadováHonza HřibRoman BufkaTereza a Olda HřiboviMichal Karas
2. místoJulie VolkmannováMartin Hösl st.Vašek Marian Maruš a Libor VáchaloviRadim Bufka
3. místoLenka KarasováFranta VolkmannIveta MatějůIveta a Honza HřiboviOlda Hřib