<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Okrsková hasičská soutěž ve Vránově – 13.5.2023

V sobotu 13. května 2023 se ve Vránově konala oslava 100 let výročí založení místního sboru. Slavnostní průvod vyšel z návsi k pomníku T.G.Masaryka. Zde byl položen věnec a přítomní za zvuku hymny uctili památku významného českého politika. Průvodu se zúčastnili uniformovaní hasiči z Vránova, Křenov, ale také ostatní sbory a civilisté. Na travnatém povrchu u řeky Radbuzy, kam průvod dorazil, bylo již vše připraveno k slavnostnímu proslovu a vzpomínání na historii sboru. Nechybělo samozřejmě ocenění zasloužilých hasičů.
Po nástupu jednotek ze čtyř hasičských sborů byly odstartovány vlastní závody. Začalo se se štafetami a plynule se přešlo na požární útoky. Naše barvy reprezentovala hned dvě družstva Křenovy A a Křenovy B a obsadila krásné 2. a 3. místo. Na prvním místě se umístili závodníci z týmu SDH Vránov. Gratulujeme a přejeme vránovským hasičům hodně štěstí do další nejenom sportovní činnosti.
V průběhu celého dopoledne bylo připraveno kvalitní občerstvení – jídlo a pití a šikovná a ochotná děvčata z místního sboru. Odpoledne pak celá akce pokračovala hudební produkcí skupiny DOA rock.
Fotodokumentaci z akce pro vás připravil Pepa Váchal.
Pro fotogalerii Karla Waldhanse klikněte zde.