<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Okresní hasičská soutěž v Domažlicích – 28.5.2022

Velkou bojovnost a nasazení předvedli naši hasiči na okresním hasičské soutěži v Domažlicích, kde obsadili krásné první místo. Soutěže se sice zúčastnila pouze tři družstva mužů a dvě družstva žen, to však nemělo vliv na velkou chuť vyhrát a umístit se na stupni nejvyšším. První štafeta byla výborně rozběhnutá, předávky proběhly bez potíží a všechny spoje se povedly téměř dokonale – výsledný čas 63 sec. Ani druhá štafeta si nevedla vůbec špatně.
Zdařilý útok s časem 24 sec ze druhého pokusu jenom potvrdil dobrý výkon, který naši předvedli i v běhu na 100m s překážkami.
Všem borcům gratulujeme ke krásnému prvnímu místu a děkujeme za vzornou reprezentaci obce. Je třeba velmi pochválit a poděkovat hasičům z Horní Kamenice, kteří nám moc pomohli a usnadnili nám cestu na vrchol. Zároveň přejeme hodně štěstí na krajské soutěži v požárních sportu, která se bude letos konat na stadionu ve Stříbře v neděli 26.6.2022 – hodně zdaru!
Okresní cvičení v Domažlicích se skládalo z těchto disciplín:
1) štafeta 4x100m v tomto složení: v této disciplíně jsme se umístili na 1.místě.

1. štafeta2. štafeta
Jakub JelecJirka Pavlis
Daniel HöslHarmy
Vlastimil ŽákMiroslav Beck
Aleš VolkmannRoman Bufka

2) běh na 100m s překážkami: Jirka Pavlis, Aleš Volkmann, Daniel Hösl, Vlastimil Žák, Miroslav Beck, Jakub Jelec, Harmy – 1.místo
3) královská disciplína – požární útok: druhý pokus – 24 sec – 1. místo.
Sestava týmu:

strojníkMiroslav Beck // Martin Hösl st.
narážečRoman Bufka
košařMartin Hösl ml.
zametákJakub Jelec
rozdělovačHarmy
pravé brkoVlastimil Žák
levé brkoAleš Volkmann