<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Hasičský bál SDH Křenovy – 7.1.2023

Sbor dobrovolných hasičů z Křenov pořádal v sobotu 7. ledna hasičský bál v Puclicích.
Po tříleté pauze jsme se opět vrátili k tradiční a velmi oblíbené akci hasičského sboru. Hudební doprovod zajišťovala taneční kapela Regent.
U úvodní píseň se postaraly křenovské hasičky, které zazpívaly písničku O Křenovech pod dohledem vedoucího hudebního tělesa Pepíka Bufky, Ten s taktovkou dodával tempo a rytmus. Půlnoční překvapení bylo v režii afrických tanečníků a bubeníků. V závěru jejich vystoupení byli do rytmu bubnů a temperamentní hudby zahrnuti téměř všichni přítomní tančící. Naboso si společně zkoušeli zatančit v rytmu bubeníků. Teplota na sále stoupala a zábava gradovala.
Nechyběla tradiční zábava – pomerančová dámská volenka a bohatá tombola. Čilá zábava pak pokračovala do brzkých ranních hodin.
Křenovští hasiči děkují všem svým příznivcům, kamarádům, známým a příbuzným za pomoc při přípravě tomboly a za to, že přišli a dobře se pobavili. Dále pak poděkování patří Obecnímu úřadu v Puclicích za dobrou spolupráci při dohodách o pronájmu kulturního zařízení. Fotogalerii pro vás připravil Josef Váchal.