<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Hasičský bál SDH Křenovy – 13.1.2024

Sbor dobrovolných hasičů z Křenov pořádal v sobotu 13. ledna hasičský bál v Puclicích. Hudební doprovod zajišťovala taneční kapela Regent.
U úvodní píseň se postaraly křenovské hasičky, které zazpívaly písničku O Křenovech pod dohledem vedoucího hudebního tělesa Pepíka Bufky, Ten s taktovkou dodával tempo a rytmus. Půlnoční překvapení bylo také v režii hasiček, které se v uniformách se slušivými kloboučky a hůlkami přenesly do dalekého Saint Tropes. V závěru jejich vystoupení byli na parket přizváni všichni tančící. Teplota na sále stoupala a zábava gradovala.
Nechyběla tradiční pomerančová dámská volenka a bohatá tombola. Čilá zábava pak pokračovala do brzkých ranních hodin.
Fotogalerii pro vás připravil Josef Váchal. Ten měl letos poprvé konkurenci, neboť na bál byli přizváni profesionální fotografové. Jejich fotokoutek byl vítanou atrakcí a zpestřením velmi vydařeného hasičského bálu.
Křenovští hasiči děkují všem svým příznivcům, kamarádům, známým a příbuzným za pomoc při přípravě tomboly a za to, že přišli a dobře se pobavili. Dále pak poděkování patří Obecnímu úřadu v Puclicích za dobrou spolupráci při dohodách o pronájmu kulturního zařízení.