<< Zpět do přehledu

Hasičský bál – 12.1.2019

Sbor dobrovolných hasičů z Křenov pořádal v sobotu 12. ledna hasičský bál v Puclicích. Ani nevlídné počasí neodradilo příznivce křenovských hasičů. Přestože svoz na akci zajištěn nebyl, projevila se naprostá solidarita mezi místními a po vzájemné dohodě se někteří dopravili auty a ti zdatnější přišli pěšky. Teplota na sále stoupala a tančilo se od první série. Hudební doprovod tentokrát zajišťovala taneční kapela Regent.

Půlnoční překvapení ve formě stínohry bylo plně v režii křenovských hasičů. Ti se pak pokusili ztvárnit nejenom slavné filmové a pohádkové postavičky, ale také o imitaci zvířat. A tak se na pódiu puclického kulturního domu vystřídal Pat a Mat s králíky z klobouku, Mach a Šebestová, Růžový panter a inspektor Clouseau. Nechyběll ani James Bond a trochu romantiky v podobě taneční scény z Hříšného tance. Ze zvířecí rodinky se představili drzí pštrosi a hladoví tučňáci, které vystřídal hawaiský taneční pár. Velké ovace vzbudilo cirkusové vystoupení na motivy filmu Modrá Ústřice. Dobrá práce početné stínoherecké skupiny sklidila nekonečný potlesk a žádosti o přídavek. Pro shlédnutí videa klikněte zde.
Nechyběla tradiční zábava – pomerančová dámská volenka a bohatá tombola. Čilá zábava pak pokračovala do brzkých ranních hodin.

Křenovští hasiči děkují všem svým příznivcům, kamarádům, známým a příbuzným za pomoc při přípravě tomboly a za to, že přišli a dobře se pobavili. Dále pak poděkování patří Obecnímu úřadu v Puclicích za dobrou spolupráci při dohodách o pronájmu kulturního zařízení.