<< Zpět do přehledu

Hasičské závody v Křenovech – 26.5.2019

V neděli 26. května se na travnatém hřišti u řeky konaly hasičské závody – 4. kolo hasičské soutěže O pohár Hořiny. Soutěže se zúčastnilo 26 družstev, z toho 7 družstev žen. Naše družstvo obsadilo 13. místo s časem 17,09 sec. Organizační zajištění soutěže se povedlo na výbornou, vždyť se do příprav soutěže zapojila velká část místního sboru a občanů. Sekání hřiště, příprava sportovní dráhy, stavění stanů, nákup zboží a cen pro nejlepší, to vše měl organizační výbor soutěže pod palcem a nezištná pomoc všech přispěla k bezproblémovému průběhu soutěže.

Výsledky soutěže – kategorie muži : 1. místo – Horní Kamenice, 2. místo – Ves Touškov a 3. místo – Krchleby

Výsledky soutěže – kategorie ženy : 1. místo – Štítary, 2. místo – Srbice a 3. místo – Strýčkovice

Nutno zmínit speciální ocenění pro nejlepšího tanečníka ze zahřívací párty, která se konala v předvečer závodů. Stal se jím Jarda z družstva Hadravy, který za svůj exceletní výkon obdržel pivo a světelné brýle.
Po skončení soutěže se jednotlivá hasičská družstva rozjela do svých domovů a zůstali pouze místní hasiči. Ti pak začali s úklidovými pracemi, které se protáhly až do večerních hodin. Všichni byli hodně unavení, ale nesmírně šťastní, že se hasičský víkend v Křenovech vydařil.

Sestava týmu:

strojníkMartin Hösl
narážečRoman Bufka
košařMartin Hösl ml.
zametákVašek Marian
rozdělovačKája Höpfl
levé brkoJirka Pavlis
pravé brkoAleš Volkmann