<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu<< Zpět do přehledu

Hasičské závody v Křenovech – 19.7.2020

V neděli 19. července se na travnatém hřišti u řeky konaly hasičské závody – 4. kolo hasičské soutěže O pohár Hořiny. Soutěže se zúčastnilo 21 družstev, z toho 6 družstev žen. Naše družstvo obsadilo 8. místo s časem 15,81 sec. Organizační zajištění soutěže se povedlo na výbornou, vždyť se do příprav soutěže zapojila velká část místního sboru a občanů. Sekání hřiště, příprava sportovní dráhy, stavění stanů, nákup zboží a cen pro nejlepší, to vše měl organizační výbor soutěže pod palcem a nezištná pomoc všech přispěla k bezproblémovému průběhu.
Po skončení soutěže se jednotlivá hasičská družstva rozjela do svých domovů a zůstali pouze místní hasiči. Ti pak začali s úklidovými pracemi, které se protáhly až do večerních hodin. Všichni byli hodně unavení, ale nesmírně šťastní, že se hasičský víkend v Křenovech vydařil.
Aktuálně zařazena fotogalerie Oldy Hřiba. Pro zobrazení klikněte zde.
Ostatní fotodokumentaci pro vás připravil Karel Waldhans.
Výsledky soutěže – kategorie muži : 1. místo – Ves Touškov, 2. místo –  Horní Kamenice a 3. místo – Sedlčany. Výsledky soutěže – kategorie ženy : 1. místo – Štítary, 2. místo – Srbice a 3. místo – Březí.

Sestava týmu:

strojníkMartin Hösl
narážečRoman Bufka
košařMartin Hösl ml.
zametákDaniel Hösl // Vašek Marian
rozdělovačKája Höpfl
levé brkoJirka Pavlis
pravé brkoAleš Volkmann