<< Zpět do přehledu

Hasičské závody – OC Domažlice – 16.6.2019

Neuvěřitelnou bojovnost a nasazení předvedli naši hasiči na okresním hasičské soutěži v Domažlicích, když vybojovali v těžké konkurenci krásné druhé místo. Trocha trémy na začátku soutěže opadla s prvním výstřelem ze startovní pistole. První štafeta byla výborně rozběhnutá, předávky proběhly bez potíží a všechny spoje se povedly téměř dokonale – výsledný čas 65,91 sec.

Zdařilý útok s časem 28,59 sec ze druhého pokusu nás posunul na třetí místo za Horní Kamenici a Štítary. Stabilní výkon jsme pak předvedli i v běhu na 100m s překážkami. Zejména na mladých borcích bylo vidět zlepšení a touha po dobrém výsledku. Částečně tak byla zúročena doba věnovaná tréninkům v tunelu při zimní přípravě.

Všem borcům gratulujeme ke krásnému druhému místu a děkujeme za vzornou reprezentaci obce. Zároveň přejeme hodně štěstí na krajské soutěži v požárních sportu v Plzni na Skrvrňanech, kam naši kluci dle nově upravených pravidel spolu s borci z Horní Kamenice postoupili. Krajská soutěž se koná již tuto sobotu 22.6.2019 – hodně zdaru! Další foto od Karla Waldhanse – klikněte zde.

Okresní cvičení v Domažlicích se skládalo z těchto disciplín:
1) štafeta 4x100m v tomto složení: v této disciplíně jsme se umístili na 2.místě.

1. štafeta2. štafeta
Honza HřibJirka Pavlis
Aleš VolkmannDaniel Hösl
Lukáš SnášelRoman Bufka
Olda HřibKája Höpfl

2) běh na 100m s překážkami: Roman Bufka, Karel Höpfl, Jirka Pavlis, Aleš Volkmann, Olda Hřib, Honza Hřib, Daniel Hösl, Lukáš Snášel – 2.místo

3) královská disciplína – požární útok: první pokus – DNF, druhý pokus – 28,59 sec – 3. místo a celkově druhé místo – podrobnější výsledky viz. Příloha.

Sestava týmu:

strojníkMartin Hösl st.
narážečRoman Bufka
košařMartin Hösl ml.
zametákHonza Hřib
rozdělovačKája Höpfl
pravé brkoJirka Pavlis x Olda Hřib
levé brkoAleš Volkmann

Přílohy