<< Zpět do přehledu

Březen je tady – 2.-3.3.2018

Měsíc březen Křenovští a jejich kamarádi zahájili vysokou aktivitou. V pátek se v hasičském klubu U Černé Venuše rozjel doslova šachový maratón. Organizace turnaje se jako obvykle ujal Michal Karas. Přihlásilo se celkem 7 hráčů, kteří se vzájemě utkali v základní části hracího kola. Za vítězství v jednotlivých partiích sbírali body a finálový boj o první a druhé místo proběhl mezi dvěma nejlepšími. Podobně se pak bojovalo i o místo třetí. Všichni pak byli oceněni lahví dobrého moku a také památeční medailí a diplomy. A teď asi, co vás zajímá nejvíc. První místo obsadil Honza Paleček, na druhém místě skončil Michal Karas a třetí byl Venca Velát.

Ani o sobotním dopoledni Křenovští nezahálili a po ranním přísunu sněhu a vyklizení ledové plochy na místním rybníku se rozpoutala hokejová bitva. Sešlo se poměrně dost hráčů včetně zahraničních posil. Polední přestávka byla využita k relaxu a doplnění energie na turnaj v ping pongu.
Ten se konal v hasičském klubu U Černé Venuše. Soutěže se zúčastnili jak zkušení borci tak i úplní začátečníci. Touha po vítězství a nasezení všech bylo veliké. První místo obsadil Václav Lilla, na druhém místě skončil Aleš Volkmann a třetí byl Franta Nový. Kromě ocenění v podobě láhve dobrého moku byly připraveny také památeční diplomy. Po skončení dvouher byly zahájeny čtyřhry, ve kterých si nasazení hráči k sobě vylosovali spoluhráče a pokoušeli štěstí ve dvojici.